Folia stretch ręczna

Folia stretch, a właściwie wielowarstwowa rozciągliwa folia polietylenowa. Produkuje się ją, wykorzystując do tego metodę wlewu szczelinowego. Podstawowy materiał, jaki używany jest w procesie produkcyjnym to liniowy polietylen o niskiej gęstości, w skrócie LLDPE. Folia stretch cieszy się ogromną popularnością w wielu różnych branżach. Swoje zastosowanie znajduje w wielu czynnościach, głównie pakowaniu. Wyprodukowana we właściwy sposób zapewnia komfort użytkowania. Folia stretch ręczna jest dedykowana do użytku przez człowieka, w przeciwieństwie do maszynowej folii stretch.
Folia stretch ręczna

Ręczna folia stretch - zastosowania

Folia stretch jest używana głównie do pakowania, a także zabezpieczania towarów. Świetnie sprawdza w przypadku pakowania ładunków zbiorczych na paletach jak również, gdy przychodzi do ręcznego pakowania pojedynczych produktów. Dzięki swoim właściwościom folia stretch jest najbardziej ekonomicznym sposobem pakowania. Podczas gdy folia stretch jest wysokiej jakości - to wtedy również niezwykle wydajny sposób. W związku z tym, że jest przezroczysta można mieć pełną kontrolę nad stanem pakowanych towarów.

Ręczna folia stretch - producent

Grupa Ergis jest środkowoeuropejskim liderem w produkcji folii typu stretch. Dzięki zaawansowanej technologii, która nieustannie jest ulepszana - są oni w stanie dostarczyć swoim klientom produkt najwyższej jakości. Grupa Ergis w procesie produkcyjnym korzysta z surowców zakupionych u renomowanych dostawców. W związku z tym folia stretch ich produkcji charakteryzuje się wysoką wytrzymałością. Dzięki temu jest niezwykle rozciągliwa, ale nie rozrywa się tak szybko jak niektóre folie typu stretch dostępne na rynku.

Ręczna folia stretch - gdzie kupić?

Stojąc przed zakupem ręcznej folii typu stretch, warto skorzystać z oferty firmy mającej doświadczenie w tej branży. Grupa Ergis jest producentem folii typu stretch, który od lat dostarcza swoim klientom towary najwyższej jakości. Potwierdzeniem tego są bardzo dobre opinie, jakie krążą na temat tego przedsiębiorstwa. Zatrudnieni przez firmę pracownicy są niezwykle rzetelni i profesjonalni, dzięki czemu zakup ręcznej folii stretch będzie szybkim i prostym procesem.

Profesjonalna folia ręczna stretch - do pakowania

Folia stretch ręczna swoje zastosowanie znajduje między innymi w branży gastronomicznej, ale także chociażby w salonach tatuażu. W związku z tym, że jest to jeden z najbardziej ekonomicznych produktów do pakowania - na korzystanie z folii stretch korzystają się również mali przedsiębiorcy lub osoby prywatne. Ręczna folia stretch może zostać wykorzystana w przypadku pakowania pojedynczych przedmiotów, a także kilku różnych naraz. Folia chroni produkty przed negatywnym wpływem pyłu i wilgoci oraz przed zarysowaniami.

Co można opakować folią ręczną stretch?

Folia ręczna typu stretch świetnie sprawdzi się w trakcie przeprowadzki. Można nią owinąć na przykład kilka książek na raz, co zwiększy stabilność ładunku. Dzięki temu, że folia jest przezroczysta, można podpisać większe pudełka, a następnie je także zabezpieczyć. W studiach tatuażu folia stretch znajduje swoje zastosowanie w owijaniu leżanki oraz stolika, na którym leżą narzędzia używane przez artystę w trakcie pracy. Folia produkowana przez Grupę Ergis świetnie sprawdzi się w każdej branży, niezależnie od zastosowania.